Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Reklama, výroba reklamy
Reklama, výroba reklamy, Vítáme Vás na stránkách naší společnosti, která se zabývá výrobou a zpracováním reklamy. Pokud již jste naším zákazníkem, věříme, že budete i nadále s naší nabídkou a kvalitou služeb spokojeni, v opačném případě doufáme, že se naším zákazníkem brzy stanete.
Společnost ZAFI CZ, spol. s r.o., byla založena v Olomouci, na jaře roku 2003. Hlavním podnikatelským záměrem je komplexní zpracování reklamy, a to nejen pro koncové zákazníky, tak i pro reklamní agentury. Vzhledem k tomu, že produkce reklamy je obor, který neustále prochází inovačním procesem a klade tak stále náročnější požadavky na nové materiály či technologie, snažíme se i my neustále držet krok s novými trendy v oblasti výroby reklamy.
http://www.zafi.cz/

ZAFI CZ spol. s r.o. Pasteurova 8a 772 00 Olomouc
Celá ČR

Chcete TOPovat, Zvýraznit odkaz, zobrazit LOGO nebo zvýhodnit pozici ZDARMA - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1465 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1465 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1465 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1465 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1465 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:


Pro zvýhodnění pozice ZDARMA
vložte odkaz na náš na vaši hlavní stránku. Náš robot stránky pravidelně ověřuje zda jsou funkční a pokud tento odkaz v přesném znění nalezne, zvýhodní vás v pozici před ostatními kromě placených služeb. Text zkopírujte do schránky a vložte do vašeho kódu.
<a href="http://www.nabidka-firem.cz" title="Adresář firem, obchody, firmy, katalog" target="_blank">Adresář firem</a>
http://www.zafi.cz/